طناز وب

استخدام تزیین کار لباس عروس

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۰:۲۵
استخدام تزیین کار لباس عروس
5 نوامبر 2017 ... به چرخکار و تزیین کار ماهر لباس عروس در محدوده جهانشهر کرج نیازمندیم. نوشته استخدام چرخکار و تزیین کار ماهر لبØ.
2 ژانويه 2018 ... استخدام خیاط و تزیین کار لباس عروس در البرز. به خیاط و تزیین کار لباس عروس جهت همکاری در البرز نیازمندیم. نوشته استخدام خیاط و تزیین کار لباس عروس در البرز اولین بار در ایران استخدام . - سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن ...
زیر دسته بندی : خیاط. شما در حال مشاهده صبح شهر استخدام خیاط شهر تهران هستید . جستجو search. [ساعتی پیش] [ساعتی پیش] بخار انواع شلوار مردانه و زنانه تولید کنندگان گرامی بخار کاری ظفر با سابقه چندین ساله بخار انواع شلوارهای مردانه(کتان،مخمل،فاستونی،اسلش) و شلوار زنانه را میپذیرد. ▫️شماره... شهر : تهران ( محله : آهنگ ).
هر روز هزاران مورد آگهی استخدام، خیاط گوناگون در نیازمندی های آفتاب ثبت می شود برای مشاهده به روزترین آگهی ها و نیازمندی های استخدام، خیاط گوناگون اینجا کلیک ... می‌توانید در بین آگهی‌ها ی «استخدام - استخدام - خیاط (گوناگون)» کالا یا خدمات موردنظرتان را جستجو کنید: ... به یک گلدوز شب کار , و وردست نیازمندیم , ( تماس تا 10 روز ).
2 مه 2017 ... برای راه اندازی یک مزون لباس عروس به یک فضای بزرگ 80 تا 120 متری نیاز است. فضای مناسب یکی از مهترین مواری است که بر میزان کیفیت محصول و کمیت مشتریان تاثیر می گذارد. نسرین مقنع صاحب یک مزون در خیابان جمهوری می گوید« به دلیل متفاوت بودن مشتریان مزون لباس عروس باید محیط کار علاوه بر داشتن ...
با این حال اکثر طراحان مد ایده‌های نوآورانهٔ خود را برای بازار انبوه لباس‌های زنانه، مردانه و کودکانه به کار می‌برند و در استخدام تولیدکنندگان پوشاک هستند. از بزرگترین ... شهرها اتفاق می‌افتد. انواع لباس‌هایی که در فصل‌های مد ارائه می‌شوند شامل پوشاک بهار/تابستان، پاییز/زمستان و همچنین لباس‌های راحتی، لباس شنا و لباس عروس هستند.
هر روز هزاران مورد آگهی استخدام، خیاط چرخکار در نیازمندی های آفتاب ثبت می شود برای مشاهده به روزترین آگهی ها و نیازمندی های استخدام، خیاط چرخکار اینجا کلیک کنید ... می‌توانید در بین آگهی‌ها ی «استخدام - استخدام - خیاط (چرخکار)» کالا یا خدمات موردنظرتان را جستجو کنید: ... خیاط و تزئین کار ماهر (خانم) , جهت کار لباس عروس , نیازمندیم.

خوش آمدید

بستن