طناز وب

مسکو: توان بالقوه نظامی لازم در سوریه حفظ خواهد شد

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۰:۲۵
مسکو: توان بالقوه نظامی لازم در سوریه حفظ خواهد شد
5 ساعت قبل ... مجتبی نیک زاد، دانشجوی نخبه افغانستانی به کسب مقام پژوهشگر برتر از طرف وزارت داخله/ کشور ایران نائل شد.
5 ساعت قبل ... رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با رئیس‌جمهوری روسیه در مسکو، خواستار الگوبرداری از مدلی برای دستیابی توافق هسته‌ای با ایران( برجام)، درخصوص طرح سازش در خاورمیانه شده است.
1 ساعت قبل ... توان بالقوه نظامی لازم در سوریه حفظ خواهد شد. سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸. سخنگوی کاخ کرملین گفت، نیروهای نظامی روسی باقی مانده در سوریه، توان بالقوه لازم برای بازدارندگی اقدامات تروریستی را دارند و مسکو همچنان اقدامات خود را با تهران و آنکارا هماهنگ خواهد کرد. توان بالقوه نظامی لازم در سوریه حفظ خواهد شد.
2 ساعت قبل ... وزیر خارجه آمریکا گفت که کشورش نگرانی‌های امنیتی ترکیه در سوریه را درک می‌کند.
24 نوامبر 2017 ... مسکو - ایرنا - سپهبد «والری گراسیموف» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روسیه از برنامه کاهش نیروهای نظامی این کشور در سوریه خبر داد و در همین حال خاطرنشان کرد که دو پایگاه نظامی حفظ خواهد شد.
1 ساعت قبل ... سخنگوی کاخ کرملین گفت، نیروهای نظامی روسی باقی مانده در سوریه، توان بالقوه لازم برای بازدارندگی اقدامات تروریستی را دارند و مسکو همچنان اقدامات خود را با تهران و آنکارا هماهنگ خواهد کرد.
4 روز پیش ... کارشناسان بین المللی از خطر وقوع جنگ منطقهzwnj;zwnj;ای گسترده بین ایران و اسرائیل در سوریه هشدار دادند. ... سوریه دست یابد، در این صورت رویارویی بین اسرائیل و ایران در میدان جنگ سوریه منجر به از بین رفتن دستاوردهای روسیه و اهداف آن از دخالت در بحران سوریه خواهد شد که همانا حفظ رژیم کنونی در سوریه است.

خوش آمدید

بستن