طناز وب

دبیرستان ملک ثابت یزد

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۱:۲۱
دبیرستان ملک ثابت یزد
دبیرستان نمونه دولتی ملک ثابت یزد. 134 likes. فارغ التحصیلان دبیرستان نمونه دولتی ملک ثابت یزد‎
این مجموعه توسط پشوتن‌جی دوسابایی مارکار که یک بازرگان پارسی ساکن هند بود در سال ۱۳۱۳ گشایش یافت. این مجموعه در ۶ فروردین ۱۳۸۷ با نام پردیس دانش مارکار یزد رونمایی شد. این مجموعه شامل دبستان، دبیرستان و پرورشگاه بود. همچنین یتیمان و دانش آموزانی که از راه دور برای تحصیل به شهر یزد می‌آمدند می‌توانستند در این مجموعه ساکن ...
17 مه 2016 ... مهاجم 313 گزارشی از نمایشکاه مدرسه انقلاب دبیرستان نمونه دولتی ملک ثابت یزد که توسط انجمن اسلامی مدرسه آماده شد.این نمایشگاه دارای 20 غرفه که 12 غرفه.
خاطرات دبیرستان نمونه دولتی ملک ثابت یزد - امیدوارم خاطراتی که می نویسم بدآموزی نداشته باشه و خوشتون بیاد.
خانه ملک ثابت مربوط به دوره صفوی است و در یزد، خیابان امام خمینی، کوچه اقامه نماز، پلاک ۲۶ واقع شده و این اثر در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۸۷ با شمارهٔ ثبت ۲۴۴۲۹ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.
متوسطه عمومی (دبیرستان) پسرانه نمونه دولتی ملک ثابت. مدرسه ملک ثابت پسرانه (نمونه دولتی) در منطقه 1 در شهر یزد قرار دارد. برای تماس با این مدرسه می توانید با شماره 0357245213 تماس بگیرید. مدیر مدرسه مجید اسداللهی، است. برای دسترسی به اطلاعات کامل مدرسه روی کادر های زیر کلیک کنید. اطلاعات تماس و مشخصات مدرسه (کلیک ...
دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی پسرانه نمونه دولتی ملک ثابت is a دبیرستان located in يزد. دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی پسرانه نمونه دولتی ملک ثابت - يزد on the map.

خوش آمدید

بستن