دختری که نمی‌دانست با پیکر پدرش عکس یادگاری می‌گیرد+تصاویر

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۰:۵۳
دختری که نمی‌دانست با پیکر پدرش عکس یادگاری می‌گیرد+تصاویر
14 ساعت قبل ... شهید یدالله کلهر، فرمانده شناخته شده‌ای است که نیاز به معرفی ندارد و به طور معمول در بین آنهایی که دفاع مقدس را درک کرده‌اند، کمتر کسی است که این شهید را نشناسد.
21 ا کتبر 2017 ... تصاویری جانسوز از وداع دختر شهید مدافع حرم «محمد بابایی» با پیکر مطهر پدرش را در این قطعه ویدئویی مشاهده خواهید کرد.
11 ساعت قبل ... دختری که نمی‌دانست با پیکر پدرش عکس می‌گیرد. چهارشنبه ... چهره مردی که داخل تصویر هم نگاهش نافذ است، برایش آشناست. گاهی به ... مریم تنها فرزند خانواده است و یادگار شهید یدالله کلهر؛ شهیدی که در وصیت نامه خطاب به همسرش می گوید: « استاد خوبی باشی برای تنها دخترم مریم که هنوز هم پدر خود را به خوبی نمی‌شناسد.
1 دسامبر 2017 ... مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم «نوید صفری» صبح امروز از مسجد امام سید الساجدین (ع) به طرف میدان شاهد برگزار شد.
8 ساعت قبل ... دو عکس قدیمی، داستانی که قریب به 30 سال از آن گذشته را برایمان روایت می کند. - جمعیت زیادی برای تشییع آمده اند و خÛ.
9 ساعت قبل ... شهید یدالله کلهر، فرمانده شناخته شده‌ای است که نیاز به معرفی ندارد و به طور معمول در بین آنهایی که دفاع مقدس را درک کرده‌اند، کمتر کسی است که این شهید را نشناسد. ... دختری که نمی‌دانست با پیکر پدرش عکس یادگاری می‌گیرد+عکس. شهید یدالله ... چهره مردی که داخل تصویر هم نگاهش نافذ است، برایش آشناست. گاهی به ...
عصر امروز خانواده و همرزمان شهید مدافع حرم عباس آبیاری با پیکر مطهر شهیدشان در معراج شهدای تهران وداع کردند.

خوش آمدید

بستن