طناز وب

شخصیت رمان درچشم من طلوع کن

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۰:۴۷
شخصیت رمان درچشم من طلوع کن
من ارزش لحظه ای را که با تو زندگی در چشم من طلوع کرد را می دانم. شرح داخل جلد: بار دیگر با نگاهت که عمیق است و زیبا به من نگاه کن! من محتاج طلوعی دوباره از زندگی هستم. تا دوباره در اوج یأس بدانم که روی زمین یک نفر هست که میتواند. تمام سختی های گذشته را به خاطره ای دور برایم مبدل سازد! پس طلوع کن! شخصیت های داستان : غزاله هدایت.
نام کتاب : در چشم من طلوع کن نویسنده : اعظم طیاری نوع فایل: apk برای اندروید و pdf پی دی اف قسمتی از این رمان عاشقانه : نقل قول: ببین غزاله! من این حرفها سرم نم.
15 دسامبر 2017 ... آرام بود مثل نسیم، طوفان که شد آرامش تمام خانواده اش به یغما رفت‌. او ماند و دو مرد که نمی دانست کدامشان قاتل نفسهای برادر و آسایش خانواده اش است. مردی که عاشقش بود به جرم قتل برادرش در زندان افتاد و مردی که به او اعتماد داشت، شد مشکوک ترین مظنون. برای دانلود کلیک کنید... رمان عاشقانه. رمان طنز و کلکلی. رمان هیجانی.
آراز بارسقیان نویسنده و مترجم در گفتگو با خبرنگار مهر ، درباره اثر جدید خود گفت: رمان «پل» نوشته مشترک من و غلامحسین دولت آبادی به زودی منتشر و به بازار نشر عرضه می شود. این رمان مفصل، داستان گذر یک روز در شهر تهران است. وی افزود: تعداد شخصيت های این رمان بسیار زیاد است و تقریبا تمام محیط های شهر تهران را به تصویر می ...
22 آگوست 2013 ... نام:در چشم من طلوع کن. نویسنده: اعظم طیاری. انتشارات:شادان. این رمان بسیار ماهرانه نوشته شده و اعظم طیاری نشون داده که می تونه از پس نوشتن رمانهای پلیسی-عشقی و پرحادثه خوب بر بیاد. برای ادامه داستان رو 'بقیه ش' کلیک کنید... این رمان داستان زنی ست که درگیر مسایل شوهر سابقش می شه و مجبور می شه که بار زندگی ...
17 فوریه 2013 ... رمان در چشم من طلوع کن redirect.php?a=s2.picofile.com/file/7660755806/01f1a05053c6242fcfa23075e5b963c1_L_500x500_1_.jpg دانلود رمان در چشم من طلوع کن اثر اعظم طیاری.
9 نوامبر 2014 ... رمان در چشم من طلوع کن برای موبایل,دانلود رمان با پایان خوب,در چم من طلوع کن برای کامپیوتر,رمان ایرانی عاشقانه موبایل,دانلود رمان با آخر خوب,رمان های پایان دار,دانلود رمان در چشم من طلوع کن با پایان خوب.
طناز وب

نامحدود جایزه بگیر،امتحانش مجانیه